Titles you rated
The TyrantRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0