Movies
Ratings
140
FuryRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5