Titles you rated
UsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5