Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0