Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 3.0