Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0