Movies
Ratings
78
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The TableRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0