Series
Ratings
22
GoblinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5