Titles you rated
Wanee & JunahRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
FridaRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
21 GramsRated ★ 5.0
AddictedRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 3.0
JuniorRated ★ 2.5
A Single SparkRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0