Titles you rated
The Iron LadyRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0