Movies
Ratings
24
New WorldRated ★ 4.0
3-D Sex and Zen: Extreme EcstasyRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.5