Titles you rated
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5