Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0