Movies
Ratings
168
ShutterRated ★ 1.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0