Movies
Ratings
272
SpyRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The PossessionRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0