Titles you rated
HauntersRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5