Movies
Ratings
140
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
Bunny DropRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Tom at the FarmRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.5
God Help the GirlRated ★ 4.5