Titles you rated
UsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5