Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5