Movies
Ratings
635
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
IncoherenceRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0