Titles you rated
The Prince & MeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0