Movies
Ratings
184
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
11 A.M.Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0