Titles you rated
The NetRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0- BlackRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 4.5