Titles you rated
Love, RosieRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0