Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The VowRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5