Series
Ratings
454
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Joy of ConversationRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0