Movies
Ratings
31
Finding NemoRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5