Movies
Ratings
119
The Eighth DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5