Titles you rated
The ReaderRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 2.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
Only YouRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
The Bounty HunterRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
ElizabethtownRated ★ 2.5
The Break-UpRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0