Series
Ratings
299
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Files of Young Kindaichi Academy's Seven Mysteries Murder CaseRated ★ 3.5- The Quiz ShowRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Blue BoxRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 2.0
Half Blue SkyRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0