Titles you rated
MorbiusRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
GlassRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5