Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
House at the End of the StreetRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.0
MorganRated ★ 2.0
The Girl on the TrainRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 1.5
Friend RequestRated ★ 1.0
IdiocracyRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 2.5
Patema InvertedRated ★ 1.0
The Suicide TheoryRated ★ 3.5