Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5