Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0