Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5