Series
Ratings
129- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 2.0
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0