Series
Ratings
17
Wild RomanceRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0