Movies
Ratings
1105
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0