Movies
Ratings
172
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0