Movies
Ratings
739
Don't BreatheRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.5
The RestlessRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0