Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Wind RiverRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5