Titles you rated
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
Shameless Season 11Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5
Chef's Table: NoodlesRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0