Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.5