Movies
Ratings
121
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5