Titles you rated
OtherLifeRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.0
Dumplin'Rated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Two Weeks NoticeRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Our Souls at NightRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.5