Series
Ratings
16
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5