Titles you rated
Money FlowerRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0