Movies
Ratings
112
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0