Movies
Ratings
412
Our TimesRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
MommyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.0