Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5